Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Впевнена, що освіта – це не витрати, це інвестиції в майбутнє. Тільки покоління освічених громадян здатне зробити Україну оновленою, багатою та авторитетною державою.

 

Козловська Жанна Архипівна

БІОГРАФІЯ

Народилася 7 серпня 1950 р. на Хмельниччині.
Освіта вища технічна (золота медаль по закінченні школи, червоний диплом по закінченні інституту). “Будучи здібною ученицею, завжди знаходила час і бажання вчитися, готовність змінюватися та рости. Досягнути мети допомагали талановиті вчителі”.
Пройшла шлях від учителя школи до директора учбового закладу післядипломної освіти - Інституту експертизи та управління власністю. Працювала в КТБ інженером-технологом. Друга професія – забезпечення науково-технічною інформацією (ІПКІР, м. Москва). Близько 20 років стажу роботи у галузі НТІ, організації безперервної освіти, післядипломної освіти, перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів. Працювала у країнах: Болгарія (1986 р.), Японія (1989 р.), Фінляндія (1992 р.). Вчилася бізнесу в спеціалістів США. У 1993 р. заснувала першу в Україні “Професійну школу ріелторів”, яка у 1996 р. отримала державну ліцензію. У Школі підготовлено більше 2000 спеціалістів для ринку нерухомості: ріелторів, менеджерів, оцінювачів. З 1997 р. – експерт-оцінювач, член Українського товариства оцінювачів та Асоціації спеціалістів з нерухомості України. У 1998 р. заснувала Інститут експертизи та управління власністю. Випускники Школи спільно з викладачами на базі інституту виконали більше 500 робіт з оцінки нерухомого майна, бізнесу, машин та обладнання. За 7 років організації безперервної освіти спеціалістів для ринку нерухомості набуто великого досвіду в галузі впровадження нових педагогічних технологій “Бізнес-освіта для дорослих».
Член професійних об’єднань: Українського товариства оцінювачів та Асоціації спеціалістів з нерухомості України, член правління їх одеських відділень.
“Моя мета – жити та радуватися життю.
Життєвий принцип – бути успішною може тільки щаслива жінка. Успішною жінку роблять оточуючі чоловіки.
Найприємніше у роботі – нові ідеї, постійний пошук нестандартних рішень і підходів, які сприяють успіху.
У людях ціную доброту. Людина відбулася, якщо вона добра.
Впевнена, що освіта – це не витрати, це інвестиції в майбутнє. Тільки покоління освічених громадян здатне зробити Україну оновленою, багатою та авторитетною державою”.
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»